Radom IV Rzut Ligii

Radom 05 12 bm. IV Rzut Ligii dzieci i młodzików zgromadził 103 zawodników z 5 klubów województwa mazowieckiego i łódzkiego. Drugi garnitur młodzików PTC walczył poprawnie, ale bez fajerwerków.

Najlepsi młodzicy wypoczywali po Mistrzostwach Polski. Dwa drugie miejsca wywalczyli Bartosz Nawrocki w kat. 38 kg i Norbert Nowakowski w wadze 59 kg i do tego dołożył III miejsce Dominik Florczak w wadze 42 kg.
Dzieci walczyły w dwóch przedziałach wiekowych 2004-2005 i 2006 i młodsi. W pierwszej kategorii wiekowej złote medale wywalczyli  Mikołaj Jezierski, Piotr Ludwiczak, Artur Pik, Patryk Wiracki walczył do końca ze złamanym palcem -duże brawa, Dominik Uljanowicz i najcięższy Miłosz Domagała – 6 złotych medali, srebrne wywalczyli Kacper Sobczyk, Dominik Kaczmareki i Emil Lenard i brązowe biżniacy Tomasz i Paweł Pomorscy.
W kategorii dzieci w roczniku 2006 i młodsi triumfował Mateusz Jarzębski zwyciężając po zaciętej walce przy remisie 2;2 z kolegą klubowym Franiem Grossem. Bardzo dobrze walczył Kuba Janicki , wygrywając walki nawet  przy stanie 0:7 dla przeciwnika na plecy – złoty medal, do tego niezawodny bojowy Kamil Buldecki dołożył trzeci złoty medal.
Srebrne medale zdobyli Adam Cichała i Piotr Jarzębski. Brązy zdobyli Wiktor Stratyński, Borys Miszczak i Łukasz Jarzębski . Obie kategorie wiekowe uplasowały się w punktacji drużynowej na II miejscach – zdobywając okazałe puchary dla PTC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *