Mistrzostwa województwa dzieci o Puchar Wójta Gminy Grabica

W sobotę 14 kwietnia w miejscowości Brzoza pod Piotrkowem Trybunalskim odbył się Turniej w Zapasach o Puchar Wójta Gminy Grabica.

Wystartowało 13 najmłodszych zapaśników z PTC i każdy zdobył medal.

Złote krążki wywalczyli: Dominik Dróżdż w najlżejszej kategorii do 22 kg, Wiktor Szachniewicz w kategorii do 30 kg oraz niezawodny Hubert Szczech w najwyższej kategorii do 65 kg.

Srebro zdobyli bliźniacy Piotrek i Łukasz Jarzębscy oraz Marcel Chrzęst, a brązowe medale powędrowały do Mieszka Makowskiego, Gracjana Adamca, Wiktora Wiąckiewicza, Adriana Osiczaka, Dawida Hofmana, Bartosza Gołaszewskiego oraz Adriana Drzewieckiego.

W zawodach wzięło udział 63 młodych zawodników i zawodniczek z siedmiu klubów. W klasyfikacji drużynowej PTC Pabianice zajęło II miejsce za ULKS Guliwer Kielce a przed AKS-em Piotrków Trybunalski