Warszawa Targówek 17 listopad 2018 r. VIII edycjia turnieju ,,Young Gladiators”

W sobotę 17.11.2018 roku 21 młodych zapaśników z PTC wzięło udział w zawodach w Warszawie w VIII edycji turnieju ,,Young Gladiators”.

W zawodach rywalizowało 135 zawodników z 15 klubów.

Nasi zawodnicy wywalczyli cztery złote medale; MARCEL JARCZYŃSKI kat.46 kg, IGOR CZYŻEWSKI kat. 56 kg, HUBERT SZCZECH kat. 58 kg oraz ADRIAN DRZEWIECKI kat. 65 kg.

Wszyscy ci chłopcy zawalczyli bardzo dobrze, potrafili wykorzystać swoje szanse i przysporzyli tym dużo radości swoim rodzicom oraz trenerom . Ich ciężka praca zaowocowała i miejmy nadzieję, że doda im to motywacji do dalszego działania.

Srebrne medale zdobyli: GRACJAN ADAMIEC kat.30 kg,  JAKUB SUSZYŃSKI kat. 33 kg, ADRIAN OSICZAK kat 35 kg oraz MARCEL CHRZĘST kat. 65 kg.

Którzy pokazali, że są na dobrej drodze do mistrzostwa i to tylko kwestia czasu kiedy dzięki swojej ciężkiej pracy i ambicji zaczną zajmować pierwsze miejsca.

Na trzecich miejscach uplasowali się: MIESZKO MAKOWSKI kat 24 kg, JAKUB KORONA kat. 30 kg, WIKTOR SZACHNIEWICZ kat. 33 kg, SZYMON ZAREMBA I WIKTOR WIĄCKIEWICZ obaj kat. 35 kg, ŁUKASZ JARZĘBSKI kat. 36 kg, PIOTR JARZĘBSKI kat. 37 kg, DAWID HOFMAN kat. 38 kg, TOMASZ OLEJNICZAK kat. 43 kg, GNIEWOMIR MAKOWSKI kat. 45 kg, JAN CHMIELECKI kat. 46 kg, BARTOSZ GOŁASZEWSKI kat. 52 kg, OLIWIER MAKSYMOWICZ kat. 56 kg.

W tej grupie znaleźli się chłopcy którzy zajmowali już wyższe miejsca i muszą przyłożyć się do treningów by wrócić na szczyt oraz tacy którzy swoją przygodę z zapasami rozpoczęli całkiem niedawno i jest to ich wymarzony medal.

Wszystkim im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz realizacji kolejnych wielkich planów!💪💪
W rywalizacji klubowej dzięki postawie swoich młodych zawodników PTC stanęło na trzecim miejscu. 🏆