Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w zapasach w stylu klasycznym w Brzozie

W minioną sobotę 12 września 2015 roku w Brzozie k. Piotrkowa Tryb. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w zapasach w stylu klasycznym, które zgromadziły 59 zawodników z 7 klubów. Na zawodach bardzo dobrze spisali się młodzicy PTC zajmując w klasyfikacji drużynowej I m-ce i zdobywając okazały puchar, na II m-cu uplasował się Olimpijczyk Radom i III m-cu AKS Piotrków Tryb.

Indywidualnie zapaśnicy PTC zdobyli trzy złote medale: Mikołaj Kopeć w wadze 47 kg, Szymon Zastrużny w wadze 59 kg i Sebastian Szymczyk w 66 kg. Srebrny medal wywalczył Dominik Florczak (42 kg), a brązowe Jakub Błachowicz (47 kg), Jakub Didoch (53 kg), Norbert Nowakowski (59 kg) oraz debiutujący w tej kat. wiekowej Bartosz Nawrocki (35 kg). Norbet i Bartosz stoczyli bardzo ładne walki, dwukrotnie pokonując swoich przeciwników.

W ramach zawodów młodzików rozegrano również turniej dzieci w roczniku 2004-2006, który zgromadził 49 zawodników z 7 klubów. Dzieci z Pabianic zdominowały te zawody deklasując pozostałe drużyny. PTC zdobyło 97 pkt, AKS Piotrków Tryb. 36 pkt i Olimpijczyk Radom 30 pkt. Indywidualnie złote medale zdobyli Jarzębski Łukasz, Kamil Buldecki, Mikolaj Jezierski, Aleksander Ciemnoczołowski, Szymon Pusz, Artur Pik i Juliusz Nowak. Srebrne medale przywieźli Oskar Matuszewski, Jakub Makowski, Wiktor Stratyński, Piotr Ludwiczak i Piotr Antoniewski. Brązowe medale zdobyli Piotr Jarzębski, Emil Lenard, Krystian Kwiatkowski, Patryk Wiracki, Tomasz i Paweł Pomorscy, Oliwier Fuk.