Udany weekend 25-26.09 2015 zapaśników PTC

Udany weekend 25-26.09 2015  zapaśników PTC Michał Dybka reprezentant polski kadetów w zapasach w stylu klasycznym bez konkurencyjny w międzynarodowym turnieju w Frankfurcie nad Odrą zajmując 1 miejsce w kategorii 85 kg .Michał zdobywają 1 miejsce musiał w drodze do finału pokonać 3 zawodnika mistrzostw świata Botona Kismona z Węgier,a w finale zwyciężył z gospodarzem Karolem Marbachem z Niemiec.

Natomiast młodzicy walczyli w Chełmie w Mdzywojewódzkich Mistrzostwach Regionu C i wywalczyli pięć medali 3 złote,1 srebrny i brązowy medal.Indywidualnie 1 miejsce Jakub Błachowicz 47 kg,Zastrużny Szymon 59 kg,Szymczyk Sebastian 66 kg,2 miejsce Mikołaj Kopeć 47 kg,3 miejsce Jakub Didoch 53 kg, nie udało się dwóm zawodnikom w walce o 3 miejsca wygrać  swoich walk Bartoszowi Nawrockiemu 35 kg i Norbertowi Nowakowskiemu 59 kg.
W walkach finałowych 47 kg spotkało się 2 zawodników PTC Błachowicz Jakub z Mikołajem Kopciem tym razem lepszym okazał się Jakub Błachowicz ,59 kg Zastruzny Szymon zwyciężył z Jackiem Palkowskim z Agrosa Zamość ,Szymczyk Sebastian 66kg pokonał Lisiewskiego Norberta z Orlęta łuków w walce o 3 miejsce w kg 53 Jakub Didoch pokonał Jakuba Tkacza z Sokoła Lublin , natomiast 2 zawodnikom nie udało się zwyciężyć swoich pojedynków i zajeli 5 miejsca 35 kg Nawrocki Bartosz uległ Gwiazdzie Szymonowi z Gryfa Chełm ,a Norbert Nowakowski 59 kg Kacprowi Marcoli a Agrosa Zamość.
W zawodach startowali Saktura Igor ,Dominik Florczak i Patryk Walkowiak,którzy dołożyli starań w zdobyci 1 miejsca w punktacji klubowej.Był to bardzo udany start młodzików po wakacjach ponieważ praktycznie wszyscy zawodnicy sprawdzili się w nowych kategoriach wagowych mówi zadowolony trener Grzegorz szyszka.
Na fotkach zawodnicy i trenerzy G.Szyszka ,P. Kłębowski z zawodów z Chełma i Michał Dybka.