XXIII Memoriał Tadeusza Wnuka twórcy zapasów w PTC

XXIII Memoriał Tadeusza Wnuka twórcy zapasów w PTC . 120 zawodników z 14 klubów z Katowic ,Rudy Śląskiej, Miastka, Warszawy, Białołęki i klubów naszego województwa wystąpiło na 3 matach naszego MOSIR.

Zaczniemy od najstarszych czyli juniorów w 85 kg walczył Dawid Grobelny , zaczął b. dobrze od wygranej z Markiem Nogą z Rudy Śląskiej 2- krotnym mistrzem Polski 13:6 ,następnie walczył z Filipem Każmierczakiem z GKS Bełchatów i tu nastąpił katastrofa Dawid przegrał 0:8 po szkolnych błędach i ostatecznie zajął II m..

W kadetach poszło nam o wiele lepiej Wiktor Wójcik pewnie zajął Im w kat. 50 kg,  w kategorii 85 pod nieobecność Jakuba Madaja (kontuzja) królował Michał Dybka zdobywając złoty medal ido tego dołożył pewnie trzecie złoto Mateusz Domagała w wadze 100 kg.

Brązowy medal wywalczył Patryk Stępień w wadze 100 kg.
W młodzikach złote medale wywalczyli Jakub Błachowicz w wadze 47 kg i Szymon Zastrużny w wadze 59 kg -b. dobra postawa przez cały turniej w najliczniejszej kategorii.Srebrny medal wywalczył Sebastian Szymczyk w wadze 66 kg, który zupełnie pogubił się w finale. Brązowe medale dołożyli Bartosz Nawrocki w wadze 35 kg – zawodnik walczący z turnieju na turniej coraz lepiej,Mikołaj Kopeć w wadze 47 kg i Jakub Didoch w wadze 53 kg