Radom 2015

Złoty medal Michała Dybki i srebrny Jakuba Błachowicza w Pucharze Polski kadetów w zapasach w stylu klasycznym 9-11.10.2015 Radom.
Do złotego medalu Michał musiał wygrać 4 pojedynki a po drodze  pokonać zawodnika z Litwy Baranovasa  Amoldasa  w finale zwyciężył z Mateuszem Trofimczukiem z Amatora

Juchnowicz.Natomiast drugi medalista  Jakub Błachowicz w kategorii 42 kg zwyciężył 3 walki ,a w finale przegrał z mistrzem Polski Kamilem Czarneckim z Uni Racibórz. Natomiast trzeci zawodnik w kategorii 58 Szymon  Zastrużny w walce o trzecie miejsce przegrał z zawodnikiem Milcarzem Dawidem Gorlice Radom.
W zawodach wystartowało 6 zawodników dwóch w roli faworytów Michał Dybka i Wiktor Wójcik i czterech najmłodszych debiutantów Jakub Błachowicz,Jakub Didoch ,Szymczyk Sebastian,Zastrużny Szymon w ocenie trenera Grzegorza Szyszki bardzo udany start ponieważ  pokazali charakter ze już jako najmłodsi potrafili nawiązać równe walki z najlepszymi kadetami i w niedługim czasie dołożą medale do swojej drużyny,a mają nie małe zadanie po kolegach ,którzy przeszli do juniorów.
Michał udowodnił ze to on jest najlepszy w tej kategorii wagowej, natomiast Wiktor po zmianie kategorii na wyższą musiał sprawdzić się z cięższymi zawodnikami i niestety znalazł się po za podium.
Michał Dybka po zawodach został powołany na Międzynarodowe zawody do Czech Triniec 16-17.10.2015 i po zawodach krótkie zgrupowanie od 17-23.10.2015.
W zawodach wystartowało 173 zawodników z 39 klubów Polski,Litwy i Ukrainy.