23-24.11.2015 16 Ogólnopolski Turniej młodzików w zapasach o puchar Piotra Stępnia.

W zawodach wystartowalo 11 młodych zawodników ,którzy wywalczyli 2 złote, srebrny i 2 brązowe medale w kategorii 35 kg Bartosz Nawrocki 8 miejsce ,42 kg Dominik Florczak 7 miejsce,47 kg 4 zawodników PTC 1 miejsce Jakub Błachowicz który został uznany za najlepszego zawodnika zawodów pokonując w finale zawodnika gospodarzy Kajetana Olejnika z AKS-u

3 miejsce Mikołaj Kopeć wygrywając z Jakubem Włodarczykiem Olimpijczyk Radom,Patryk Walkowiak 8 miejsce,Igor Saktura 19 miejsce,53 kg Jakub Didoch 2 miejsce przegrywając z zawodnikiem Uni Racibórz Michałem Michniewiczem aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski,59 kg startowało 3 zawodników naszego klubu 1 miejsce  Sebastian Szymczyk pokonując w finale Alberta Kharatyna Zdrowy Targówek Warszawa ,3 miejsce Szymon Zastrużny zwyciężając Dawida Gokoryna z Targówka Warszawa,Norbert Nowakowski 13 miejsce ,66 kg Mateusz Kłębowski w walce o 3 miejsce przegrał swój pojedynek z Szymonem Głowackim z LUKS Athletikic Wola Krzysztoporska zajmując 5 miejsce.
Bardzo ciekawe były 3 walki opowiada trener Grzegorz Szyszka gdzie spotkali się w pierwszej walce Szymon Zastrużny z Sebastianem Szymczykiem ,którą wygrał Sebastian w kg 53 Jakub Didoch zwyciężył w pierwszej walce przez położenie na łopatki Rafała Kowalczyka z AKS-u Piotrków z ,którym przegrał w ostatnich zawodach i kategoria 47 Jakub Błachowicz  Mikołaj Kopeć w walce półfinałowej którą do ostatnich sekund prowadził Mikołaj i tu wyszło doświadczenie starszego kolegi Jakuba i w ostatnich sekundach walki wykonał akcję za 4 punkty i on walczył w finale.
Podczas zawodów było podsumowanie i wręczenie pucharów dla  najlepszych młodzików województwa Łódzkiego w kategoriach wagowych 47 Jakub Błachowicz,53 Jakub Didoch,66 Sebastian Szymczyk
W turnieju brało udział 104 zawodników z 16 klubów PTC 2 miejsce za Olimpijczykiem Radom przegrywając  1 punktem .