Radom 11-13.10.2019 r. Puchar Polski Kadetów

W Pucharze Polski Kadetów w zapasach udział wzięły 44 kluby z Polski oraz bardzo silna reprezentacja Litwy w sumie 176 zawodników.

6-osobowa ekipa PTC  zajęła w klasyfikacji klubowej 10 miejsce.

Indywidualnie najlepszym zawodnikiem PTC okazał się najmłodszy debiutant w ekipie Artur Pik, który wywalczył brązowy medal w wadze 71 kg. Artur eliminacje przeszedł jak burza wygrywając ze starszymi zawodnikami o 2 lata trzy walki – szybki i kończący akcje. Dopiero w półfinale przegrał po twardej walce 1:2 z Sebastianem Zającem z GKS K-ce (o 2 lata starszy brązowy medalista OOM). W walce o brązowy medal nie dał szans zawodnikowi z Lubska Wiktorowi Grabowskiemu wygrywając 10:1.

Drugi medal brązowy wywalczył w kat. 60 kg Piotr Ludwiczak, którego występ zostawił niedosyt , przegrał w eliminacjach z niżej notowanym zawodnikiem na plecy i został mu tylko mały finał , który wygrał na plecy.W eliminacjach wygrał 4 walki.

Pozostali pabianiczanie uplasowali się na dalszych miejscach X m Igor Saktura 3 wygrane walki,  X m Kacper Trębacz 2 wygrane walki ,XII m Miłosz Domagała 2 wygrane walki i XVII m Wiktor Powalski 1 wygrana,